Увага!
Відкритий прийом заявок на вступ у садочки і початкову школу на 2022-2023 навчальний рік!

Інформація для батьків майбутніх M'Andrykів

У цьому розділі ви знайдете відповіді на запитання, що найбільше хвилюють батьків
Супровід психолога
Індивідуальний підхід до кожного
Читати
Екологічність
Наші 5R
Читати
Харчування у школі і садочках
Наші кухарі готують так само ретельно і відповідально, як для своїх дітей, вкладаючи у страви не тільки свій досвід і уміння, а і частинку душі. Наш власний кейтерінг облуговує садочки і школу і дає впевненість в тому, що діти отримають найсвіжішу і якіснішу їжу щодня.
Наші принципи
МЕНЮ
Пропонуємо вам авторське, збалансоване меню, яке розроблено з урахуванням вподобань і потреб дітей різних вікових категорій. У меню присутні страви з різних країн світу.
ПРИГОТУВАННЯ
Готуємо на новому, сучасному обладнанні способом запікання та обробкою парою.
ПЕРСОНАЛ
Мандрик Фуд - це дружній, злагоджений колектив. Кожен працівник має багатолітній досвід роботи у харчовій промисловості.
ПРОДУКТИ
До вибору продуктів для приготування страв і постачальників підійшли особливо прискіпливо. Ми використовуємо лише високоякісні продукти і співпрацюємо з постачальниками, які мають сертифікати відповідності.
ТРАНСПОРТУВАННЯ
Мандрик Фуд транспортує страви в спеціально обладнаних авто та в термоконтейнерах, температурний режим яких дозволяє зберегти свіжість і якість страв незалежно від пори року.
— Гарфілд, ти щасливий?
— Немає їжі — немає щастя.
Мультфільм "Гарфілд"
Меню
У нас здійснюється ефективна система контролю якості на всіх етапах виробництва: від закупівлі сировини у виробників до постачання готових страв в дитячі садочки. Вся продукція відповідає гігієнічним, санітарно-епідеміологічним вимогам, стандартам якості, що досягається шляхом ретельного відбору постачальників та проведенням регулярних лабораторних досліджень.
Залиште контактну інформацію і ми вам зателефонуємо найближчим часом

У Вас є питання?
Тут ми зібрали відповіді на питання, які ви найчастіше задаєте
Питання
Які мови вивчаються в школі?
Відповідь
Наша школа - білінгвальне середовище. Це означає, що і викладання, і спілкування в школі відбуваєтсья українською і англійсько. мовами. Крім того, учні можуть обирати для вивчення і інші мови, наприклад, іспанську або китайську.
Питання
Чи є якісь факультативні заняття?
Відповідь
Так, вибір факультативів широкий і ми будемо публікувати розклад на нашому сайті