Наша команда
Вчителі, вихователі, адмінстрація школи
Харітоненко Леся
Директор школи
Педагог із 22-річним стажем роботи, з яких обіймала посаду заступника директора 8 років і директора 3 роки, має дві педагогічні освіти. Вчитель початкових класів, викладачка української мови та літератури, зарубіжної літератури. Переможниця обласного етапу конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року - 2020» у номінації «Зарубіжна література» на Київщині. Авторка 24 публікацій у фахових періодичних виданнях України, авторка та співавторка посібників для вчителів і студентів. Регіональна тренерка НУШ, сертифікована тренерка програми лідерства С. Кові, сертифікована вчителька компанії «Microsoft». вчитель-коуч, вчитель-ігротехнік. Експертка та спікерка вебінарів на освітянському порталі «Всеосвіта». Координаторка та спікерка афілійованих і магістральних конференцій для шкільних педагогів «Ed Camp Ukraine».
Професійне кредо « Безумство - діяти по - старому і чекати нових результатів» А. Ейнштейн
Бородавко Леся
Заступник директора
Вчитель початкових класів, іноземної (англійської) мови початкових класів, української мови та літератури. Має вищу кваліфікаційну категорію, звання «Старший вчитель». У школу прийшла працювати у 2000 році. Останні 11 років працювала завучем у міжнародній школі Києва, також має досвід викладання в класах з англомовними учнями. Брала участь у конкурсі «Вчитель року» у номінації «Початкова школа» та посіла призове місце. Педагогічне кредо: «Лише той учитель, хто живе так, як навчає».
Шевченко Валентина
Адміністратор
Має 6-річний досвід роботи з дітьми в організації дитячих фестивалів і таборів. Також вела тьюторство молодших класів, керувала майстер-класами та туристичними гуртками. Інструктор Спілки дитячих та юнацьких організацій та виховник у громадській організації «Відрада». Через захоплення спортом, найулюбленішим відпочинком є туристичні походи, міжнародні мандрівки, йога та альпінізм. Власним прикладом виховує в дітях любов до здорового способу життя та зацікавленість у пізнаванні нового.
Мотичак Наталя
Дитячий психолог
10-річний практичний досвід роботи у різних напрямках. Проводить консультативну роботу з батьками, корекційну роботу з нейроатиповими дітками, індивідуальну та групову консультативно-розвивальну роботу з дітьми. Авторка лекцій та семінарів, тренінгових занять для батьків та педагогів. Вільне володіє англійською мовою. У своїй роботі застосовує англомовні джерела і закордонні методики.
Лазецька Леся
Викладач дошкільної та початкової освіти
Педагог з 5-річним стажем роботи. Окрім посади вчителя та вихователя провела >2000 годин індивідуальних занять з дітками з підготовки до школи. Одне з найулюбленіших хобі є читання книг, тому прищеплює цю хорошу звичку під час своєї роботи діткам. Часто чує від батьків: "Як вам це вдається? Діти так вас люблять." Дотримується переконання: " Мало щось знати,треба вміти ним користуватись"
Андруневчин Олеся
Вчитель початкових класів
Має дві педагогічні освіти вчитель початкових класів та викладач української мови та літератури.
Педагогічний досвід роботи в початковій школі 6 років, зокрема індивідуальні заняття з дітьми різної вікової категорії.
Дотримується правила :"Тільки творчий вчитель виховує творчого учня", постійно професійно зростає, адже вчитися легко тоді, коли вчитися цікаво.
В'юнник Вікторія
Методист з дошкільної освіти, вихователь
Має 19 років стажу роботи з дітьми дошкільного віку, керівник тренінгового центру "Супер сад". Авторка посібників для дітей та методичних матеріалів для вихователів. Розробляє програми навчання для приватних дошкільних закладів і шкіл.
Хоменко Галина
Педагог дошкільної підготовки
Почала працювати у дитячому садочку з 18 років, тому має вже 10 річний досвід. Близько 5 років викладає англійську мову для дітей від 2 рочків. У якості запрошеного спікера приймала участь в тренінгах та семінарах для вчителів, директорів та педагогів дошкільного віку. Має публікації на освітніх інтернет- платформах( ресурсах). Розробляє розвиваючі ігри та посібники ручної роботи для дітей раннього та дошкільного віку. Обожнює творити - створює картини та іграшки з вовни. Професійне кредо - «Якщо професія стає способом життя, то ремесло перетворюється в мистецтво»
Покаржевська Анастасія
Викладач спорту
Стаж більше 8 років з дітками 3-15 років. Майстер спорту з тхеквондо; тренер. Захоплюється творчістю та психологією! Впевнена, щоб стати вчителем, потрібно забути що ти вчитель!

Хочете до нас?

Залиште свою контактну інформацію і ми з вами зв'яжемось!
Email
ПІБ
Телефон
Настискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних. Ми не передаємо ці дані третім сторонам.