Вітаємо Вас на сайті початкової школи M'Andryk на Печерську!

Школа і садочки M`Andryk- це простір, де дитина почувається щасливою! І якщо ви завітали до нас, то , напевно, вже в пошуках для своєї малечі саме такого середовища - щасливих людей!

Тоді із задоволенням познайомлю вас з нашою M`Andryk International School!

Що турбує батьків в першу чергу, особливо в цих пандемічних умовах? Вірно! Безпека і дотримання всіх санітарно-епідеміологічних правил. Ми знаходимося на вулиці Добровольчих батальйонів, 10 , що на Печерську, в окремій будівлі із закритою власною квітучою територією. Добиратися до нас зручно з будь якої точки Києва. У нас є два входи/виходи, щоб не утворювати скупчення, щоденний температурний скринінг, велика кількість занять на свіжому повітрі, якісне харчування, медичний персонал на території, маленька кількість дітей в класі. В нових умовах існування ці вимоги стають базовими, тому ми забезпечуємо їх для здоров'я дітей та команди і хочемо, щоб ви про це знали.

В другу чергу, але від цього не менш головне, - це освітній процес. Забезпечення якісного освітнього процесу – це наш головний пріоритет. Навчання проходить українською та англійською мовами. У нас потужний природничо-науковий та математичний напрямок за методикою Сінгапуру: science, math, programming. Ми свідомо обрали саме Сінгапур, адже ця система є лідером за якістю освіти за даними міжнародної системи оцінки PISA. Також ми співпрацюємо з Яковом Гехтом, ідеологом змін в освіті Ізраїлю, засновником мережі демократичних шкіл та впроваджуємо проєктне мислення та підходи. У нас працюють кращі українські вчителі, які мають свої методики та досягнення в освіті , базуючись на Новій Українській Школі (НУШ).

Втретє, всебічний розвиток дитини. В цьому діджиталізованому світі здоров`я та творча активність є надважливими, тому ми пропонуємо багато прогулянок, спорт, танці, чарлідінг, не забуваємо про квести, шахи, музику. Враховуємо побажання батьків щодо напрямків розвитку, особливо зараз, коли потрібно мінімізувати пересування по місту в умовах карантину. Нам надзвичайно важливо також долучати і розвивати в малюках екологічне виховання за правилом п'яти R: Refuse, Reduce, Reuse, Repurpose, Recycle. Через різноманітні благодійні проєкти та ініціативи ми вже змалечку розвиваємо чуйність і емпатію у малюків та робимо цей світ кращим!

Приходьте в гості! Запрошуємо до нашої спільноти M`Andryk Family!


З повагою, Леся Харітоненко директорка школи
Хочете до нас?
Залиште свою контактну інформацію і ми з вами зв'яжемось!
Email
ПІБ
Телефон
Настискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних. Ми не передаємо ці дані третім сторонам.